W dzisiejszych czasach niestety tak już jest, że dentysta, szczególnie ten pracujący w ramach NFZ, to nie lada wyzwanie przed pacjentami, bowiem na wizytę niekiedy czekać trzeba nawet tygodniami. Stąd też, coraz częściej zobaczyć można, jak otwiera się nowy gabinet stomatologiczny w każdym mieście.

Niekiedy nawet teoretycznie prywatny gabinet dentystyczny ma podpisany kontrakt z Narodowym Funduszem Zdrowia, dzięki czemu jest szansa szybciej umówić się na bezpłatną wizytę i leczenie dentystyczne. Jednak dentysta w swojej pracy nie ogranicza się tylko do leczenia ubytków zębowych. Często też gabinet dentystyczny świadczy usługi takie jak protetyka ( czyli usuwanie ubytków), program budowania profilaktyki stomatologicznej, endodoncja ( jest to leczenie chorób miazgi zęba i tkanek) oraz wykonywanie zabiegów z dziedziny chirurgii twarzowo-szczękowej. Gabinet dentystyczny założony może być nie tylko przez stomatologa. Gabinet stomatologiczny założyć może każda osoba, która posiada odpowiednie wykształcenie w dziedzinie stomatologii. Jeśli gabinet stomatologiczny Warszawa zostanie założony przez osobę bez wykształcenia, może ona w pierwszej kolejności założyć niepubliczny zakład opieki zdrowotnej (NZOZ), w ramach którego otworzy praktykę stomatologiczną. Sama nie będzie leczyła zębów, ale zatrudniony zostanie dobry dentysta Warszawa, który zajmie się kwestiami leczenia jamy ustnej.

Box 3

Drukarnie oferują liczne upusty w tym zakresie. Czasem agencje reklamowe dysponują rozbudowanym katalogiem gadżetów na każdą okazję począwszy od sztućców, przez parasole, aż do odzieży, czy przedmiotów użytkowych jak sprzęt agd, czy rtv. Powszechnie sprzedawanymi gadżetami są zegarki, odtwarzacze mp3, czy breloki, akcesoria piśmienne, do wina itd. Doskonale nadają się one na upominek, nagrodę, czy chociażby w wyraz uznania i lojalności klienta wobec marki. Często są dodatkiem do zakupionego produktu, oferowanym jako atrakcyjny i wartościowy prezent dla kupującego. 

 

Box 4

Każdy uwielbia otrzymywać upominki, niezależnie od tego czy są to drogie prezenty czy drobiazgi. Czasem te najmniejsze drobnostki, ręcznie wykonane są lepszym podarkiem niżeli wystawne kosze świąteczne, czy kosztowne prezenty. Oferowane w wielu sklepach zestawy świąteczne są bardzo typowe, standardowe, co sprawia że nie są doceniane przez obdarowanych, mimo często szczerych intencji darczyńców. Oczywiście jest to lepsze rozwiązanie niż brak pamięci o obdarowaniu bliskiej i znajomej osoby. Mimo wszystko warto zaangażować się co nieco w skompletowanie zestawu świątecznego tak, by był odpowiedni dla osoby obdarowanej, by sprawił jej radość. Najczęściej w zestawach i koszach świątecznych znajdują się słodkości, jednakże głupio by wyszło, gdyby kosz pełen czekolady i słodyczy dostała osoba uczulona na słodycze, nie mogąca spożywać cukru itp. 

Design by Rolety | ebudweb.pl